غذاهای محلی سرعین
11/13/2019
هتل آراز سرعین
11/13/2019

آبگرم های سرعین

آبگرم های سرعین

چشمه های آبگرم زیادی در گوشه وکنار ایران وجوددارد؛ اما اسم آبگرم که می آیدبیشترمان یادسرعین میافتیم.تعدادآبگرم های سرعین به بیش از ۲۰ چشمه میرسدو هرساله خیلی ها به امیددرمان دردهای مختلف راهی آنها می شوند.

آبگرم هتل رویال پارک:

هتل چهار ستاره‌ایست که در خودش اولین مجموعه آبدرمانی ایران را جای داده. این مجموعه تحت نظارت اتحادیه جهانی آبدرمانی قرار دارد و شامل بخش‌های مختلفی از جمله اتاق آرامش، ماساژ و اسپاست.

آبگرم پهنلو (ارشاد):

استخر این مجموعه از آب چشمه پهنلو پرمی شود و سالن های زنانه و مردانه جداگانه ای دارد. وجود استخرهایی مخصوص بچه ها، ماساژ، سونای خشک و بخار، جکوزی، آبشار آب داغ، تونل آب سرد، حمام ترکی و… از این مجموعه، مجموعه کاملی ساخته است.

 

آبگرم قهوه‌سویی:

یکی دیگر از آبگرم های سرعین است که درهتل آپارتمانی به همین اسم قرار گرفته. این آبگرم دارای استخر آب‌معدنی، استخر کودک و آبگرم، جکوزی گروهی و… است. قهوه‌سویی، سالن‌هایی مجزای زنانه و مردانه دارد و صبح‌ها خلوت‌تر از دیگر مواقع روز است.

 

آبگرم گاومیش گلی:

استخر روبازیست به مساحت ۴۰۰ متر. ۱۷ دوش سردوگرم دارد و دمای آبش به ۴۶ درجه می رسد.جزو پرآب ترین چشمه های این منطقه به شمار می رود و خاصیت درمانی زیادی دارد.

 

آبگرم بش باجیلار:

از قدیمی‌ترین‌های سرعین است. آبگرمی که به دره لرسویی معروف بوده و دراطراف آن درختان سرسبز و درهای زیبا وجود داشته است. دلیل نام‌گذاری آن جوشیدن آب گرم استخر از ۵ دهنه چشمه است.۱۳ لیر آب در ثانیه آبدهی دارد. این چشمه بصورت دائمی جوشان است و حرارت آن ۳۵ درجه است.

آبگرم سبلان:

بزرگ‌ترین مرکز آبگرم سرعین است. این مجموعه آب گرم در خاورمیانه دارای امکانات بسیاری است. به‌طور اجمالی امکانات آن شامل استخرهای سرپوشیده، دوش و وان تک نفره، سونای بخار و سونای خشک است. این مجموعه آبگرم که در خاورمیانه نظیرندارد دارای ۷ هزار مترمساحت است.

 

تلفن های رزرو:

تماس:۰۲۱۶۶۸۹۰۶۸۹

تلگرام:۰۹۳۵۶۹۰۵۴۵۶

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *