آش دوغ سرعین
10/31/2018
آبگرم ژنرال
11/05/2018

مجتمع آبدرمانی سبلان سرعین

مجتمع آبدرمانی سبلان

 

مجتمع آبدرمانی سبلان به عنوان بزرگترین آبدرمانی خاورمیانه با امکانات و استخرهای متعدد سرپوشیده و حوضچه‌های آبگرم تحت فشار (جکوزی)، سونای خشک و بخار، دوشها و وان‌های انفرادی متعدد، خدمات پزشکی و درمانی مجزا برای مردان و زنان، پارکینگ اختصاصی و سایر امکانات مورد نیاز منطبق بر آخرین استانداردهای جهانی آبدرمانی‌های دنیا درداخل شهر سرعین واقع شده است.

زیربنای آن هفت هزار مترمربع و در دو طبقه مجزا جهت پذیرایی و سرویس دهی برای مردان و زنان احداث شده است. این مجتمع دارای سه استخر سرپوشیده (دو استخر عمومی برای زنان و یک استخر عمومی برای مردان)، چهار واحد سونای خشک، دو واحد سونای بخار، حوضچه‌های آب سرد، دوشهای آب سرد و گرم، چند واحد حوضچه تحت فشار(جکوزی)، بخش فیزیوتراپی با امکانات مجهز، بوفه، رستوران و سالن های انتظار است.

امکانات قسمت آقایان

استخر سر پوشیده به ابعاد ۱۸×۱۸ با عمق ۱۳۰ سانتی متر و ظرفیت ۲۰۰ نفر، ۶۵ وان انفرادی با کاشیکاریهای زیبا، ۱۴ واحد آبگرم تحت فشار (جکوزی)، سونای خشک دو واحد و سونای بخار یک واحد با امکانات جانبی دیگر مانند دوش، حوضچه کلر، دوشهای انفرادی ۴۳ واحد، سالن پزشکی (فیزیوتراپی) مجهز به دستگاههای مرتبط، سالن انتظار با ظرفیت ۴۰۰ نفر با امکاناتی نظیر تلویزیون، صندلی، غرفه لوازم بهداشتی و خوراکی، سالن نماز خانه با ظرفیت ۳۰۰ نفر، قسمت مدیریت و اتاقهای اداری، سالن رستوران و کافی شاپ، رختکن و کفشداری قفل دار با ظرفیت ۴۰۰ نفر، اتاق ویژه با امکانات خاص جهت استفاده مهمانان و توریست های خارجی با پرسنل مجرب و آشنا به زبانهای خارجی

امکانات قسمت بانوان

استخر سرپوشیده دو واحد که یک واحد آن استخر آب ایستا به ابعاد ۷۰/۹×۶۰/۹ با عمق ۱۳۰ سانتی متر. استخر دیگر با آب در حال چرخش با ابعاد ۴۰/۷×۱۸/۵ با عمق ۱۳۰ سانتی متر می باشد. وان های انفرادی ۳۵ واحد، حوضچه های آبگرم تحت فشار (جکوزی) ۵ واحد، سونای خشک ۲ واحد و سونای بخار یک واحد. دوش های انفرادی ۲۰ واحد، سالن انتظار با ظرفیت ۲۰۰ نفر، سالن نماز خانه، قسمت مدیریت و اداری.

سانس های مجتمع آبدرمانی سبلان

سانس بانوان مجتمع آبدرمانی سبلان: همه روزه ۸ الی ۲۴

سانس آقایان مجتمع آبدرمانی سبلان: همه روزه ۸ الی ۲۴

مجموعه آبدرمانی سبلان دارای دو سالن مجزا برای آقایان و بانوان می باشد.

 

برای اطلاع از جاذبه های گردشگری و هتل و تورهای سرعین کلیک کنید

 

تلفن های رزرو

تماس: ۰۲۱۶۶۸۹۰۶۷۳

تلگرام: ۰۹۱۰۸۶۵۱۷۴۴

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *