آبشار ورگه سران
10/27/2018
هتل صحت سرعین
10/28/2018

توصیه های مسافرتی سفر سرعین

توصیه هایی در خصوص سفر به سرعین – اردبیل

۱- برای سفر به استان های آذربایجان و اردیبل، شهر سرعین، آستارا، حتما با خود کاپشن یا لباس گرم ببرید. برای احتیاط حتی در فصل تابستان چون یک منطقه بسیار زیبای کوهستانی با آب و هوای خنک و سرد می باشد.

۲- برای سفر به شهر سرعین و استان اردبیل هم هوایی میشه سفر کرد که با هواپیما به سمت اردبیل پرواز کنیم و از اردبیل به سمت سرعین برویم و هم با ماشین شخصی (سواری) و یا اتوبوس توریستی می توانیم برویم.

۳- کسانی هم که قصد سفر با وسیله شخصی خود را دارند، با مجهز کردن وسیله نقلیه خود و بازرسی کامل عازم سفر شوند. برای سفر به شهر سرعین از چندین راه می شود به این شهر زیبای سرعین سفر کرد.

الف: از جاده تهران، قزوین، زنجان و سه راه سرچم و اردبیل- سرعین

ب: از مسیر تهران، قزوین، رشت، آستارا، اردبیل – سرعین

ج: از مسیر تهران، قزوین، زنجان، بستان آباد، سراب، نیر – سرعین

۴- برای تهیه بلیط اتوبوس (ویژه ۲۵ و ۳۲ نفره تخت خواب شو) به مقصد شهر اردبیل و سرعین می توانید از ترمینال بیهقی و غرب میدان آزادی تهیه فرمایید.

۵- آبدرمانی در منطقه ساوالان (سبلان) و شهر توریستی سرعین

تصور کنید در چشمه‌ای نشسته‌اید و آب گرم بدنتان را ماساژ می‌دهد. همین ویژگی به ظاهر معمولی بسیاری از گردشگران را راهی شهرهای شمال غربی ایران (شهرستان های سرعین، مشگین شهر، اردبیل) می‌کند تا همین لذت معمولی و مفید را تجربه کنند.

آب درمانی مهم‌ترین انگیزه گردشگرانی است که به این شهر وارد می‌شوند. در سرعین چشمه‌های آب‌گرم متعددی وجود دارد که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به قره سو، ساری سو، گاومیش گلی، ژنرال، یل سویی، قهوه‌خانه، بش باجی‌لار و پهن سویی اشاره کرد. استحمام در چشمه‌های سرعین آرامبخش است و دردهای عصبی، روماتیسمی و دردهای مفصلی با ریشه عصبی را تسکین می‌دهد.


۶- شهر سرعین به جز آب های گرم و معدنی، دارای جاذبه های متنوع طبیعی و فرهنگی و تاریخی می باشد.

برای اطلاع از قیمت تورها و هتل های سرعین کلیک کنید

تلفن های رزرو
تماس: ۰۲۱۶۶۸۹۰۶۷۳
تلگرام: ۰۹۱۰۸۶۵۱۷۴۴

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *